УКРАИНА 02068 г.Киев ул.Ахматовой Анны 5
(044) 578 0288, (063) 578 0288
статьи - автоцивилка

Автоцивілка в Києві від компанії ОСГПО

Будь-який власник наземного транспорту, в тому числі і автомобіля, відповідно до українського законодавства, повинен обов'язково застрахувати свою цивільно-правову відповідальність, придбати поліс автоцивілки. Робиться це з метою відшкодування постраждалим учасникам дорожньо-транспортної пригоди як матеріального, так і морального збитку.

Незалежно від того, який стаж у водія і як майстерно він водить автомобіль, від дорожньо-транспортних пригод не застрахований ніхто. А це означає, що, придбана автоцивілка дозволяє водієві не турбуватися про виплати постраждалим в ДТП за його участю, так як цим за договором страхування буде займатися страхова компанія.

Ціна на автоцивілку в Києві варіюється і залежить від таких факторів, як стаж водія, термін, на який укладається договір страхування (є короткострокові і довгострокові), наявність в анамнезі водія аварійних ситуацій і відсоток його провини в цих ДТП, характеристик автомобіля.

Вибираючи страхову компанію для оформлення автоцивілки в Києві , найкраще зупинити свій вибір на компанії ОСЦПВ. Спеціаліст зі страхування взагалі допоможе розібратися у всіх нюансах при особистій зустрічі і оформить страховий договір за всіма правилами.

Для того щоб укласти страховий договір і придбати поліс , необхідні відомості з таких документів , як тех. паспорт транспортного засобу , водійські права і довіреність , якщо у водія немає права власності на автомобіль , а тільки є право його використання.

Автоцивилка в Киеве от компании ОСГПО

Что подразумевается под обязательным страхованием гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств автоцивилка?

Данный вид страхования относится к числу обязательных в соответствии с Законом Украины "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств". На страховую компанию в этом случае возлагается ответственность за возмещение убытков потерпевшим, при нанесении ущерба их здоровью, жизни или имуществу в результате ДТП, случившегося по вине обладателя полиса Автоцивилки.

Какой тип договора автоцивилка в Киеве считается наиболее распространенным?

Договор автоцивилки подразумевает несение ответственности любым лицом, которое законно управляет автомобилем либо иным транспортным средством, указанным в полисе.

Сроки заключения полиса

Для автомобилей, которые зарегистрированы в Украине на постоянной основе, но при этом не подпадают под ОТК, полис обязательного страхования может быть заключен сроком на один год.

Размеры страховых выплат по полису автоцивилки

В соответствии с Законом, лимит ответственности по ущербу, который нанесен имуществу третьих лиц, соответствует сумме в 50000 гривен на одного потерпевшего, так как суммарная страховая сумма по одному страховому случаю не может превысить пятикратный размер.

Лимит ответственности по ущербу, который нанесен здоровью либо жизни третьих лиц составляет 100000 гривен на каждого потерпевшего.

Сума безусловной франшизы при возмещении ущерба, причиненного имуществу потерпевших, составляет 0 гривен, а франшиза за причиненный здоровью и жизни третьих лиц вред, не применяется.

Ваше Имя: *
Ваш номер телефона: *
Ваш E-mail:
Информация:

Введите код: *